fbpx

Naša filozofia

Do roku 1697 boli ľudia presvedčení, že všetky labute sú biele. S iným variantom sa nepočítalo a kto tvrdil niečo iné, bol blázon. Potom sa však zistilo, že v Austrálii existujú čierne labute. Stará pravda prestala platiť, aj keď o nej ľudia boli presvedčení tisícky rokov. Následne sa roztrhlo vrece s ornitologickými prácami, kde sa existencia čiernej labute označovala ako očakávaná a vyplývajúca z moderných poznatkov.

Pojem čierna labuť sa tak stal synonymom pre fakt, že aj to, čo sa najprv javí ako nemožné alebo neexistujúce sa môže stať. Ako čierna labuť preto označujeme nepredvídané udalosti, ktoré však mali veľký vplyv. História je ich plná, či už sú to náhodne objavené vynálezy, vzniky vojen, či rozpady ríš. Všetky boli najprv prekvapením, no časom sa začali zdať ako logické a úplne predvídateľné.

Napriek tomu, že dejiny sú plné čiernych labutí, vždy nás tie ďalšie prekvapia. Žijeme v predstave, že si všetko vieme naplánovať, všetko vieme predvídať. Sme presvedčení o svojich vedomostiach, preceňujeme to málo, čo vieme a zabúdame skúmať to, čo nepoznáme. Zaoberáme sa vecami obvyklými, známymi a neznámemu a neobvyklému sa vyhýbame.

Online stávkovanie, kasíno a poker cez internet.

Pre tých čo sú v online kasíno svete nováčikmi mám niekoľko užitočných rád. V prvom rade si treba uvedomiť že „nevedomosť je drahá“. Ak idete hrať napríklad hru menom ruleta alebo hracie automaty bez toho aby ste mali aspoň šajn o tom ako sa hrá tak musíte mať veľa šťastia aby ste boli v pluse. Práve na takýchto amatéroch online kasíno zarába. A ono je to celé pritom také jednoduché takže stačí si napr. u mňa tieto hry zahrať zdarma a je po starostiach…

Portál Čierna labuť sa preto bude snažiť prinášať nové pohľady, neznáme témy, neobvyklé názory. To všetko od nezávislých autorov v nezávislom médiu.

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner